leszek on pon., 23/02/2015 - 11:16

Koordynatorem programu Erasmus+ jest dr Katarzyna Zeman-Wiśniewska
k.zeman-wisniewska@uksw.edu.pl

Procedura rekrutacji do programu stypendialnego Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019

na wyjazdy studentów w celu odbycia praktyk w instytucji zagranicznej.

Dokument w formie PDF

na wyjazdy studentów w celu odbycia części studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej.

Dokument w formie PDF

Informacje o programie: Erasmus+

Instytut Archeologii zawarł umowy o wymianie studentów i wykładowców z następującymi uczelniami zagranicznymi:

• ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI (Czechy) - studia licencjackie i magisterskie (wymagany język czeski lub angielski)
  • MASARYKOVA UNIVERZITA, BRNO (Czechy) - studia licencjackie i magisterskie (wymagany język czeski lub angielski)
  • MARTIN LUTHER UNIVERSITÄT HALLE-WITTENBERG (Niemcy) - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język niemiecki)
  • FREIE UNIVERSITAET BERLIN (Niemcy) - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język niemiecki)
  • UNIVERSITA DEGLI STUDI DI GENOVA (Włochy) - studia licencjackie i magisterskie (wymagany język włoski)
  • UNIVERSITATEA “ALEXANDRU IOAN CUZA” IAŞI (Rumunia) - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język rumuński)
  • UNIVERSITATEA "1 DECEMBRIE 1918" DIN ALBA IULIA (Rumunia) - studia licencjackie i magisterskie (wymagany język rumuński)
  • PÁZMÁNY PÉTER KATOLIKUS EGYETEM w Budapeszcie (Węgry) - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język angielski)
  • UNIVERSITY OF EDINBURGH (Wielka Brytania)  - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język angielski)