*/?>

Koordynatorem programu Erasmus+ jest dr Katarzyna Zeman-Wiśniewska
k.zeman-wisniewska@uksw.edu.pl

Procedura rekrutacji do programu stypendialnego Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018

na wyjazdy studentów w celu odbycia praktyk w instytucji zagranicznej.

Dokument w formie PDF

na wyjazdy studentów w celu odbycia części studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej.

Dokument w formie PDF

Informacje o programie: Erasmus+

Instytut Archeologii zawarł umowy o wymianie studentów i wykładowców z następującymi uczelniami zagranicznymi:

• ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI, Czechy - studia licencjackie i magisterskie (wymagany język czeski lub angielski)
  • MARTIN LUTHER UNIVERSITÄT HALLE-WITTENBERG, Niemcy - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język niemiecki)
  • FREIE UNIVERSITAET BERLIN, Niemcy - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język niemiecki)
  • UNIVERSITA DEGLI STUDI DI GENOVA, Włochy - studia licencjackie i magisterskie (wymagany język włoski)
  • UNIVERSITATEA “ALEXANDRU IOAN CUZA” IAŞI, Rumunia - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język rumuński)
  • PÁZMÁNY PÉTER KATOLIKUS EGYETEM w Budapeszcie, Węgry - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język angielski)
  • UNIVERSITY OF EDINBURGH, Wielka Brytania  - studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie (wymagany język angielski)

Pliki do pobrania:

Instytut Archeologii UKSW - Procedura rekrutacyjna do programu Erasmus+ 2015-2016