Praktyki studenckie

*/?>

Praktyki studenckie

Pełnomocnik Dziekana ds. praktyk na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych na rok akademicki 2015/16 - archeologia

Dr Joanna Wawrzeniuk

j.wawrzeniuk@uksw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. praktyk na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych na rok akademicki 2015/16 - zarządzanie dziedzictwem kulturowym

Dr Magdalena Żurek

magda.zurek@poczta.onet.pl

REGULAMIN PRAKTYK STUDENCKICH W UKSW

ORAZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY ODBYWANIA PRAKTYK STUDENCKICH W INSTYTUCIE ARCHEOLOGII WNHiS UKSW W WARSZAWIE-

do pobrania plik pdf - razem z Załącznikami

PROGRAMY PRAKTYK W FORMIE ĆWICZEŃ TERENOWYCH

Program praktyk wykopaliskowych dla studentów archeologii UKSW

Program praktyk powierzchniowych dla studentów archeologii U

Standardy kształcenia dla kierunku studiów: archeologia

Studia pierwszego stopnia:
Praktyki w formie ćwiczeń terenowych powinny trwać nie krócej niż 12 tygodni. Zasady i formę odbywania praktyk ustala jednostka uczelni prowadząca kształcenie. Zaleca się, aby zajęcia terenowe przygotowywały do obsługi aparatury geodezyjnopomiarowej oraz umożliwiały nabycie umiejętności fotografowania i filmowania.

Studia drugiego stopnia:
Programy nauczania powinny przewidywać ćwiczenia terenowe lub muzealnokonserwatorskie w wymiarze 6 tygodni. Zaleca się, aby ćwiczenia terenowe: obejmowały treści z zakresu strategii działań organizacyjnych podejmowanych w związku z realizacją badań terenowych oraz zapewniały zdobycie doświadczenia w zakresie samodzielnego prowadzenia prac na odcinku badań i kierowania zespołami ludzkimi.

BIURO KARIER UKSW - CENTRUM PRAKTYK