Trzecia konferencja naukowa z cyklu "Konserwacja zapobiegawcza środowiska"

*/?>

Trzecia konferencja naukowa z cyklu  „Konserwacja zapobiegawcza środowiska”

w rocznicę śmierci prof. Andrzeja Tomaszewskiego

„Dziedzictwo kulturowe w lasach”

Warszawa, 24-25.10.2013 r.

Pod patronatem

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji, która będzie odbywać się w salach Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Kampusy uniwersyteckie położone są na północnych peryferiach miasta.

W czwartek 24.10.2013 r. obrady będą odbywać się w kampusie Bielany przy ul. Dewajtis 5.

Dojazd
Z centrum Warszawy należy jechać w stronę Bielan - tramwaje 6, 17, autobusy 103, 121, 181, metro (stacja Wawrzyszew i pieszo ul. Lindego do Dewajtis).

Dojazd środkami komunikacji publicznej najlepiej zaplanować na stronie www.ztm.waw.pl
Jadąc autem z centrum Warszawy, po minięciu Akademii Wychowania Fizycznego (po prawej) i Szpitala Bielańskiego (po lewej) pierwszą bocznicą w prawo (ul. Dewajtis) dojeżdża się do kampusu UKSW, do którego wjazd w prawo w ul. Kamedulską, przy której po prawej są parkingi. Pierwszy parking jest płatny (jednorazowa opłata - automat przyjmuje tylko monety 5 zł). Drugi parking na poziomie jezdni jest bezpłatny (zalecany).

Parkowanie. Prosimy nie parkować przy jezdni prowadzącej przez las (ul. Dewajtis), ponieważ straż miejska karze za to wysokimi mandatami i może zabrać stamtąd samochód.

Miejscem obrad będzie Aula Jana Pawła II w „nowym budynku”. Biuro Konferencji będzie czynne w foyer od godz. 9.00. W budynku jest wygodna stołówka, w której można będzie zjeść obiad.

Z powodów finansowych organizatorzy Konferencji nie są w stanie zapewnić noclegów. Informacje o bazie noclegowej można znaleźć na stronie www.warsawtour.pl/noclegi

W piątek 25.10.2013 r. obrady będą odbywać się w kampusie Młociny przy ul. Wóycickiego 1/3.

Dojazd:
Z centrum Warszawy należy jechać w stronę Młocin. Najlepiej metrem do końcowej stacji Młociny i następnie autobusem 114. Bardziej złożony dojazd środkami komunikacji publicznej najlepiej zaplanować na stronie www.ztm.waw.pl

‎Parkowanie. W obrębie kampusu są darmowe parkingi.

Miejscem obrad będzie Aula Schumana w budynku 21. Biuro Konferencji będzie czynne w foyer od godz. 8.00. W budynku jest wygodna stołówka, w której można będzie zjeść obiad.